Bausch&Lomb, Hyal-Drop Multi - nawilżające krople do oczu i soczewek kontakotowych bez konserwantów
Celia – Pomadka z kolagenem (nr 101)
3 marca 2012
Bausch&Lomb, Hyal-Drop Multi - nawilżające krople do oczu i soczewek kontakotowych bez konserwantów
Pollena Ostrzeszów, Biały Jeleń Premium z głogiem i lnem – naturalne mydło hypoalergiczne
4 kwietnia 2012

Bausch&Lomb, Hyal-Drop Multi – nawilżające krople do oczu i soczewek kontakotowych bez konserwantów

Bausch&Lomb, Hyal-Drop Multi - nawilżające krople do oczu i soczewek kontakotowych bez konserwantów
opis producenta:
Nowoczesne krople do nawilżania oczu i soczewek kontaktowych. Nawilżają i odświeża oczy w przypadku uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia oczu. Krople Hyal-Drop Multi należy stosować w stanach niedoboru łez (tzw. zespół suchego oka), którym towarzyszą takie objawy jak uczucie suchości oka, pieczenie lub zmęczenie oczu. Przyczyną tych objawów może być praca przy monitorze, długotrwałe oglądanie telewizji, suche powietrze w pomieszczeniach ogrzewanych lub klimatyzowanych, dym papierosowy lub wymuszony nawiew powietrza. Również zażywanie niektórych leków (np. pigułek antykoncepcyjnych), niektóre schorzenia, a także konserwanty zawarte w niektórych kroplach do oczu mogą przyczyniać się do rozwoju zespołu suchego oka. Krople Hyal- Drop Multi nadają się również do nawilżania i zwilżania zarówno miękkich, jak i twardych soczewek kontaktowych i sprawiają, że noszenie soczewek kontaktowych staje się zdecydowanie mniej uciążliwe.

Zawarty w Hyal-Drop multi kwas hialuronowy (2,4 mg/ml):
– to naturalnie występująca w organizmie ludzkim (także w łzach) substancja
– natychmiast i długotrwale nawilża powierzchnię oka
– przynosi ulgę i redukuje dyskomfort
– jest bezpieczny również przy długotrwałym stosowaniu

Dzięki opatentowanemu mechanizmowi dozującemu krople Hyal-Drop multi:
nie zawierają konserwantów
– są sterylne i bezpieczne w stosowaniu przez 3 miesiące po otwarciu
– aplikacja jest łatwa i precyzyjna – zakraplacz uwalnie pojedynczą kroplę.


Skład: kwas hialuronowy 2,4 mg/ml.

Pojemność: 10 ml
Cena: 31 zł


Moja ocena: 5/5
Krople polecam wszystkim osobom mającym problem z uczuciem suchości i zmęczenia oczu czy tzw. zespół suchego oka, przemęczeniem od długiej pracy przed komputerem, a także wszystkim stosującym soczewki kontaktowe. Przetestowałam kilka różnych marek kropli do oczu i te uważam za ulubione. Są bezpieczne, bo nie zawierają konserwantów, tylko naturalny związek o działaniu nawilżającym – kwas hialuronowy. Buteleczka posiada system, który dozuje pojedyńcze krople. Mogą  być stosowane po otwarciu prze 3 miesiące – co także bardzo mi odpowiada. Nie wychodzą przez to tak drogo, jedynie 10 zł miesięcznie. Doskonale łagodzą uczucie zmęczenia oczu, uczucie suchości i piasku w oczach. Są bardzo pomocne przy noszeniu soczewek, jeśli wpuścimy po jednej kropli do każdej soczewki przed nałożeniem na oczy, przez dobrych kilka godzin będziemy mieli uczucie komfortu i nawilżenia oczu. Jak noszę soczewki wiele godzin, to pojawia się właśnie to nieszczęsne uczucie suchości – wtedy zakraplam sobie oczy (mając soczewki) i czuję od razu ulgę. Na rynku dostępnych jest kilka różnych marek kropli bez konserwantów jak Hylo-Comod – również są bardzo dobre, tylko kilka złotych droższe. Kupuję je jeśli nie ma w aptece Hyal-Drop lub Hyabak (ok. 28 zł) – także polecam, te mają miękką buteleczkę i nalepka się marszczy od naciskania, czego trochę nie lubię. Mogą być otwarte bodajże 2 miesiące po otwarciu. Oczywiście to rzecz indywidualna, które krople najbardziej przypadną wam do gustu. Hyal-Drop Multi są jak narazie moim faworytem. Krople dostępne są w aptekach.


Bausch&Lomb, Hyal-Drop Multi - nawilżające krople do oczu i soczewek kontakotowych bez konserwantów

3 Komentarze

 1. Avatar One_LoVe pisze:

  ja używam żelu do oczu, żel potrafię sobie sama zaaplikować, a z kroplami jest problem. produkty do oczu z kwasem HA są świetne. :) miałam krople i byłam z nich zadowolona (też około 30 zł za opakowanie ale nie pamiętam nazwy).
  teraz używam żelu vidisic.

 2. Avatar Gośka pisze:

  Muszę kupić mojemu chłopakowi,od dawna szukamy idealnych kropli do oczu-chłopak pracuje przy komputerze,jak wraca do domu czeka kolejna praca przy komputerze ;/
  SPrawdzałam cenę Hyabak na Dbamozdrowie i kosztują 33 zł ;/ A te 30 zł.

 3. Avatar PureMorning pisze:

  Jak skończą się moje, to się za nimi rozejrzę :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *